листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Teal - Javen povik za sobranie za 2023 god.


Teal_Javen povik za sobranie 2023.doc

Објавено на: 27.04.2023 14:17:15
Документ БР.: DOC_10109-52/2023
Урнек: Јавен повик за собрание