листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Teal - Predlog odluki za 2023


Teal_Predlog odluki 2023.doc

Објавено на: 27.04.2023 14:18:15
Документ БР.: DOC_13285-88/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери