листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на АУТОМАКЕДОНИЈА АД СКОПЈЕ - 30.05.2023


Odluki za Sobranie 2023 - od UO.pdf

Објавено на: 27.04.2023 14:20:15
Документ БР.: DOC_13285-89/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери