листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2023 


3 и 9 Месечни известувања01.01.2022 31.03. 2023- Фабрика Карпош АД - функција на трошоци(1).xls

Објавено на: 27.04.2023 14:29:39
Документ БР.: DOC_12294-25/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.