листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Odluka za odobruvnje na godisniot izvestaj- tocka 2.pdf

Објавено на: 27.04.2023 15:33:52
Документ БР.: DOC_13285-94/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери