листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на годишно собрание на акционери на РЖ УСЛУГИ АД  Скопје


1. Јавен повик за учество на собрание.pdf

Објавено на: 28.04.2023 08:00:43
Документ БР.: DOC_10109-60/2023
Урнек: Јавен повик за собрание