листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран единечен Биланс на успех Јануари - Март 2023


Неревидиран единечен Биланс на успех Јануари - Март 2023.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 09:00:43
Документ БР.: DOC_12294-32/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.