листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 точка 4 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува Образложение кон резултатите за период од 01.01.-31.03.2023 година


obrazlozenie za ostvarenite rezultati 31-03-2023.pdf

Објавено на: 28.04.2023 08:48:10
Документ БР.: DOC_10191-342/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации