листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот финансиски извештај за периодот 01.01.2023-31.03.2023


Obrazlozenie nerevdiriani rezlutati za period 01.01-31.03.2023.pdf

Објавено на: 28.04.2023 08:49:41
Документ БР.: DOC_10191-343/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации