листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Прашалниците за ККУ од ТК АД Прилеп се во изработка и за краток рок ќе бидат објавени во наредниве денови.

Објавено на: 28.04.2023 08:46:38
Документ БР.: DOC_10191-341/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации