листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН  БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА 01.01.-31.03.2023 ГОДИНА


Биланс на успех 31.03.2023.xls

Објавено на: 28.04.2023 08:59:30
Документ БР.: DOC_12294-31/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.