листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2023.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-31.03.2023.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 08:59:27
Документ БР.: DOC_12294-30/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.