листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ 


Образ. 01.01.-31.03 2023 год..pdf

Објавено на: 28.04.2023 08:59:48
Документ БР.: DOC_10191-344/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации