листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.03.2023 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01-03.2023.pdf

Објавено на: 28.04.2023 09:02:59
Документ БР.: DOC_10191-346/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации