листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2023 година


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.2023.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 14:22:46
Документ БР.: DOC_12294-48/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.