листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД-Скопје објавува:


ОКТА Тримесечно известување- функција на трошоци (прв квартал 2023).xls

Објавено на: 28.04.2023 14:26:46
Документ БР.: DOC_12294-50/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.