листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прв квартал од 2023 година.pdf

Објавено на: 28.04.2023 14:26:46
Документ БР.: DOC_10191-356/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации