листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација објавуваме Образложение за остварените резултати на Димко Митрев а.д. Велес за период од 01.01.-31.03.2023 година.


Obrazloz.31.03.23.pdf

Објавено на: 28.04.2023 14:27:46
Документ БР.: DOC_10191-357/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации