Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023г. до 31.03.2023г.


Obrazlozenie 31.03.23g..doc

Објавено на: 28.04.2023 14:30:46
Документ БР.: DOC_10191-359/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации