листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 28.04.2023 14:30:46
Документ БР.: DOC_10191-360/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации