листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание - Макстил А.Д


Јавен повик за свикување на Собрание на акционери Макстил АД Скопје 2023 со кореспонденција.docx

Објавено на: 28.04.2023 14:45:27
Документ БР.: DOC_10109-78/2023
Урнек: Јавен повик за собрание