листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.3.2022 година


CKB AD Skopje Finansiski izveshtai 31.03.2023.xls

Објавено на: 28.04.2023 14:58:15
Документ БР.: DOC_12294-57/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.