листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-31.3.2022 година


ЦКБ АД Скопје - Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 31 03 2023.doc

Објавено на: 28.04.2023 14:58:21
Документ БР.: DOC_10191-365/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации