листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

JAVEN POVIK ZA SOBRANIE 


POVIK ZA SOBRANIE.doc

Објавено на: 28.04.2023 15:02:11
Документ БР.: DOC_10109-80/2023
Урнек: Јавен повик за собрание