листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех од 01.01.-31.03.2023 година


3 Месечно известување - Пекабеско АД - 2023.xls

Објавено на: 28.04.2023 15:04:25
Документ БР.: DOC_12294-59/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.