листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2023 за Теал АД Тетово


01.01-31.03.2023 Природа на трошоци Teal..xls

Објавено на: 28.04.2023 15:18:04
Документ БР.: DOC_12294-60/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.