листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај


3M poedinecen 01.01-31.03.2023.xls

Објавено на: 28.04.2023 15:45:55
Документ БР.: DOC_12294-61/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.