листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи (Биланс на успех) 01.01-31.03.2023 година


3 и 9 Месечни известувања - 01.01-31.03.xls

Објавено на: 28.04.2023 15:53:53
Документ БР.: DOC_12294-62/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.