листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД објавува известување за објава на финансиски извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani poedinecni finansiski izvestai za 01.01-31.03.2023.docx

Објавено на: 02.05.2023 08:31:55
Документ БР.: DOC_10191-371/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации