листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

materijali za godisno sobranie na akcioneri


Godisen izvestaj na sluzba za vnatresna revizija za 2022.pdf
годишен извештај за работење 2022.pdf
Revizorski izvestaj za 2022 godina.pdf
Konsolidiran godisen izvestaj 2022.pdf
Konsolidiran revizorski izvestaj za 2022.pdf
Извештај за работење на одбор 01.01.2022-31.12.2022.docx

Објавено на: 02.05.2023 08:35:51
Документ БР.: DOC_10191-372/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации