листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран биланс на успех за период 01.01.-31.03/2023 за АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


01,01-31,03-2023 европа .xls

Објавено на: 02.05.2023 08:50:36
Документ БР.: DOC_12294-65/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.