листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2023


Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2023.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:12:16
Документ БР.: DOC_12294-72/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.