листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2023


Образложение кон неревидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2023.doc

Објавено на: 02.05.2023 14:12:16
Документ БР.: DOC_10191-381/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации