листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2023-31.03.2023


Неконсолидиран биланс на успех 01.01.2023-31.03.2023f.xlsx

Објавено на: 02.05.2023 14:17:16
Документ БР.: DOC_12294-77/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.