листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 39 став 5 од правилата за котација доставуваме неревидиран биланс на успех. 


01.01-31.03.2023 MАКЕДОНИЈА ОСИГУРУВАЊЕ .xlsx

Објавено на: 02.05.2023 14:18:16
Документ БР.: DOC_12294-79/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.