листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2023


3 Месечни известувања 2023.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:09:55
Документ БР.: DOC_12294-71/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.