листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран биланс на успех за период 01,01-31,03,2023 год.


Макпромет АД -Неревидиран биланс на успех за периодот 01,01-31,03,2023 година.xlsx

Објавено на: 02.05.2023 14:21:16
Документ БР.: DOC_12294-82/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.