листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ  ФИНАНСИСКИ И КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 31.03.2023

 


Образложение за берза 01.01-31.03.2023.doc

Објавено на: 02.05.2023 14:38:17
Документ БР.: DOC_10191-392/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации