листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 31.03.2023


01-03.2023 bilans na uspeh Makosped konsolidiran.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:46:22
Документ БР.: DOC_12294-89/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.