листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2023-31.03.2023


БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2023.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:41:57
Документ БР.: DOC_12294-88/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.