листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД Прилеп објавува неревидирани три месечни финансиски извештаи


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-31.03.2023.xlsx

Објавено на: 02.05.2023 15:30:17
Документ БР.: DOC_12294-93/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.