листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп објавува образложение до берза


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01.-31.03.2023.docx

Објавено на: 02.05.2023 15:50:17
Документ БР.: DOC_10191-398/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации