листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2023


FI Replek AD 01.01- 31.03.2023 konsolidiran.xls

Објавено на: 02.05.2023 15:26:15
Документ БР.: DOC_12294-91/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.