листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за именување членови на Надзорниот одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Одлука за именување членови на Надзорниот одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 04.05.2023 14:47:17
Документ БР.: DOC_12285-23/2023
Урнек: Измени во органи на управување