листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2022 година

 


Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2022 година.pdf

Објавено на: 04.05.2023 14:47:36
Документ БР.: DOC_10191-405/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации