листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување 


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.xls

Објавено на: 04.05.2023 15:07:32
Документ БР.: DOC_26956-13/2023
Урнек: Прашалници за ККУ