листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА  ВЕТЕКС АД ЗА 2022 ГОДИНА


Veteks obicen 2022 cel_compressed.pdf

Објавено на: 05.05.2023 14:10:25
Документ БР.: DOC_12304-32/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи