листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАН КОНСОЛИДИРАН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ВЕТЕКС АД


KOSOLIDIRAN VETEKS KOMPLET 2022.pdf

Објавено на: 05.05.2023 14:10:25
Документ БР.: DOC_12304-33/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи