листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка по одлука на Собрание 06.05.2023


odlukadiv.22.pdf

Објавено на: 08.05.2023 08:37:20
Документ БР.: DOC_12287-9/2023
Урнек: Распределба на добивка