листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Кратко образложение за настанатите значајни промени во консолидираниот финансискиот резултат на Макпетрол АД и подружниците 01.01-31.03.2023.pdf

Објавено на: 10.05.2023 14:15:11
Документ БР.: DOC_10191-411/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации